sobota, 18 lutego 2012

Mała rzecz a cieszy :)

Tak, tak...wiem, obiecałam poprawę w pisaniu, no i nie wyszło jak zwykle...pisarką to ja chyba jednak nie zostanę :( Ale mam wytłumaczenie. Ha! Ostatnio moje życie nabrało tempa, w końcu jest tak jak chciałam, żyję aktywnie. No ale niestety coś musiało na tym ucierpieć...a najbardziej prowadzenie bloga. Tworzenie biżuterii też trochę podupadło, ale jeszcze od czasu do czasu coś stworzę. Inaczej dopada mnie złość. Po prostu jeśli czegoś raz na jakiś czas nie zrobię to jest źle.
Czasami mam jednak chwile zwątpienia w sens tego co robię, a co za tym idzie brak weny, a wtedy to już kaplica, nic nie zrobię. Na ogół jednak to jest tylko chwilowe i zawsze wtedy dzieje się coś co motywuje mnie do działania. Dzięki temu nie zwątpiłam w siłę pasji.

Dobra dosyć gadania, poniżej przedstawiam moje ostatnie prace:

Opóźnione Walentynkowe prace:)
A to pozostałe, nie które nawiązujące do wakacji. Na ogół nie narzekam i wiem, że i tak to nic nie pomoże, ale ZIMIE TO JUŻ PODZIĘKUJEMY!!!

A tak ogólnie to zapomniałam wspomnieć o konkursie. Jej, to co się działo przeszło moje najśmielsze oczekiwanie. Do konkursu zgłosiło się ponad 150 osób. Bałam się, że tego nie ogarnę, no ale na szczęście się udało. A to także zasługa jednoosobowej komisji, że tak powiem. A o to i ona:Jak wam się podoba?

Dobra, to już koniec moich wypocin.
Zostawiam was z moim przesłaniem na dziś:

I WANT SUMMER RIGHT NOW!!!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...